tel. 89 650 18 82 kontakt@proverita.pl
Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu oferujemy pomoc w sprawach kierowanych przeciwko zakładom opieki zdrowotnej jak również
lekarzom prowadzącym praktykę indywidualną. Błąd lekarski jest do udowodnienia, a kwota odszkodowania może być naprawdę wysoka. Uzyskaj odszkodowanie za błędy medyczne.Warto wiedzieć, że jeśli na skutek błędu medycznego doszło do śmierci pacjenta, o odszkodowanie mogą starać się członkowie jego rodziny.Oprócz odszkodowania osoby, które padły ofiarą błędu w sztuce medycznej mogą ubiegać się także o wypłatę zadośćuczynienia i renty.Celem wypłaty zadośćuczynienia jest pokrycie wszelkich psychicznych oraz fizycznych cierpień, powstałych na skutek zaistniałej sytuacji. Jego wysokość w dużej mierze zależy od rodzaju uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia, bólu jaki cierpiał poszkodowany.Rentę można otrzymać w sytuacji, kiedy na skutek błędu medycznego osoba poszkodowana straciła możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, zwiększyły się jej życiowe potrzeby, a przywrócenie stanu rzeczy sprzed zdarzenia nie jest możliwe.Pomagając Ci w uzyskaniu świadczeń finansowych nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony.

Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci się odszkodowanie za błąd medyczny skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy o błąd w sztuce lekarskiej jest całkowicie bezpłatna.

Proverita.pl

Profesjonalne dochodzenie odszkodowań Olsztyn

Witaj w PROVERITA – zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań. Oferujemy reprezentowanie poszkodowanych w postępowaniu przed ubezpieczycielem. Udzielamy także DARMOWE PORADY PRAWNE (także on-line) przez prawników – nie wiesz, czy możesz ubiegać się o odszkodowanie lub zastanawiasz się, czy ubezpieczyciel wypłacił Ci za mało – skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalną likwidację wszystkich rodzajów szkód.

%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Kontakt

tel. 89 650 18 82

kontakt@proverita.pl

Napisz do nas

7 + 5 =

ODSZKODOWANIA

Miałeś wypadek drogowy? Ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania lub wypłacił za mało? Ucierpiałeś w wypadku? Twój bliski zginął w wypadku nawet wiele lat temu? Pogorszyła się Twoja sytuacja? Ubezpieczyciele często wypłacają zaniżone odszkodowanie lub odmawiają wcale jego wypłaty. Skontaktuj się z nami. Wywalczymy dla Ciebie odszkodowanie – prowadzimy Twoją sprawę od samego początku, poczynając od  postępowanie przed ubezpieczycielem, w tym postępowanie likwidacyjne i negocjacje w Twoim imieniu, na postępowaniu sądowym kończąc. Zaufaj profesjonaliście w tym zakresie. Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z naszą pracą. Współpracujemy z Kancelariami Prawnymi, zapewniając darmowe zastępstwo profesjonalnych pełnomocników. Za prowadzenie sprawy NIC NIE PŁACISZ – nasze wynagrodzenie uzależnione jest o wyniku sprawy i uzyskanego odszkodowania, a prowizja wyliczana jest procentowo. Nic zatem nie ryzykujesz, a możesz zyskać! Masz wątpliwości, czy przysługuje Ci odszkodowanie? Nie wiesz o jaką kwotę możesz się ubiegać? Skontaktuj się z nami, udzielimy darmowej i niezobowiązującej porady prawnej, która pozwoli Tobie podjąć decyzję. Działamy na terenie całego kraju, głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym miasta Olsztyn, Nidzica, Szczytno, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Ostróda, Kętrzyn, Mrągowo, Iława, Nowe Miasto Lubawskie.

Zapraszamy, Kancelaria Odszkodowawcza PROVERITA.